56_20231113_095046.jpg

A-tým prohrál ve Strakonicích

Ve druhé minutě utkání se dostali Strakonice do vedení, které již za celé utkání nedokázal náš tým dotáhnout.

Fbc Strakonice vs Florbal JH - 5:2

Střely: 36:23

Počet diváků: 60

Nejlepší hráč Florbal J. Hradec: Jakub Rytíř

Góly: 2. Luboš Homolka, 30. Tomáš Houska, 33. Vojtěch Houska, 45. Lukáš Pluskal, 53. Tomáš Mareš - 31. Jiří Šustr, 51. Filip Šimek

Průběh utkání:

Úvodní třetina utkání nabídla pouze jednu branku. Hned ve druhé minutě utkání dostal domácí Strakonice do vedení Luboš Homolka. 

Ve druhé třetině nejprve navýšil náskok domácích Tomáš Houska. Po necelé minutě hry přišlo snížení z hole Jiřího Šustra a Strakonice opět vedli pouze o jediný gól. Tento stav nevydržel dlouho. Gólovou tříminutovku uzavřel domácí Vojta Houska, který vrátil Strakonicím dvougólový náskok. 

Ve třetí periodě odskočili nejprve domácí na rozdíl tří branek. Následně přišla korekce z hole Filipa Šimka. Zápas gólově uzavřel opět domácí hráč. Přesněji Tomáš Mareš, který vstřelil pátou branku svého týmu. 

Komentář trenéra Florbal JH: Dnes jsme věděli, co nás čeká, ale bohužel jsme se nedrželi pokynů. Zbytečné chyby, nedůraz a špatné zakončení nás stálo lepší výsledek. Gratuluji soupeři.

Komentář trenéra Fbc Strakonice: Po dlouhé době dobrý vstup do utkání, přesto z toho vytěžíme pouze jeden gól a ikdyž zápas vypadal dlouho vyrovnaně, hra byla furt nakloněná na naší stranu, byla jen otázka času, kdy přidáme další góly a utkání ovládneme.Ikdyž nám pár věcí stále vázlo, nahradili jsme to bojovností a nasazením. Soupeř byl každopádně nepříjemný a nic nám nenechal zadarmo do samého závěru zápasu. Děkujeme za férové utkání a přejeme štastnou cestu domů. nPoslední věc je pozdrav Matějovi do Strakonické nemocnice a doufáme, že to není nic vážného a uvidíme jeho kásný úsměv co nejdříve.