22_20230904_141000.jpg

A-tým vyzve nováčka soutěže

Na úvod nového soutěžního ročníku cestuje A-tým do Českých Budějovic, kde vyzve hráče Meťáku.

Sobota|SK Meťák Č. Budějovice vs Florbal JH|19:00|SH TJ Lokomotiva 

První kolo nového divizního ročníku je tady! Na úvod letošní sezóny nám los přihrál souboj s Meťákem, který v divizi vystřídal Soběslav. Stejně jako náš tým i Meťák již letos nastoupil v Poháru Českého florbalu. V úvodním kole získal náš soupeř pouze bod za remízu s Vimperkem. Ve druhém kole pak Meťák hrál se Strakonicemi, kterým podlehl 3:11.

Před prvním zápasem odpověděl na několik otázek trenér týmu Jirka Prokýšek.

1) Jak probíhala letní příprava?

Letní příprava proběhla dle očekávání dobře a až na pár hluchých míst byla i dobrá účast na trénincích.

2) Jak týmu před začátkem soutěže pomohla účast v poháru?

Pohár jsme brali jako herní přípravu před sezonou. První kolo dle očekávání ukázalo kde nás ještě “tlačí bota”. Ve druhém kole jsme již podali výkon, který chceme pravidelně podávat v sezoně a podařilo se nám sehrát vyrovnané utkání s účastníkem Národní ligy.

3) Co očekáváš od zápasu s Meťákem?

Očekávám houževnatého soupeře, který nebude chtít dát nic zadarmo a minimálně potrápit každého soupeře. Bude záležet hodně na nás jak k zápasu přistoupíme, protože nás určitě nečeká nic lehkého.

4) Jaké má tým cíle do sezóny?

Cílem do nové sezony je předvádět co nejlepší výkony a útočit na vrchní patra tabulky. Myslím, že jsme se s klukama shodli a chceme se porvat o účast v Play off.

Nováčci mezi soupeři

Divize letos nabídne pro náš tým hned šest nových soupeřů. Po Meťáku postoupili  do divize také Kaplice a Klatovy. Z ostatních divizí k nám byli přeřazeny týmy FBC Draci Říčany, FBC Kutná Hora a TJ Sokol Královské Vinohrady B. Společně se tak letos můžeme těšit na plno zajímavých zápasů.

Těšíme se na Vás již příští neděli! 17.9. od 16:00 přivítáme v domácím prostředí Panthers Praha.