Domácí výhra nad Dačicemi

Více než 280 diváků vidělo včerejší vítězné derby nad Dačicemi. Jindřichův Hradec postupně navyšoval své vedení po celou dobu utkání a připsal si důležitou domácí výhru.

Florbal JH vs TJ Centropen Dačice - 8:2

Střely: 31:25

Počet diváků: 283

Nejlepší hráč Florbal J. Hradec: Jan Cihlář

Góly: 9. Vojtěch Koutný, 13. Filip Šimek, 14. Jan Cihlář, 17. Jakub Tejnor, 27. Jakub Tejnor, 38. Filip Kopřiva, 47. Vojtěch Koutný, 60. Daniel Danyi - 7. Radovan Kubek, 50. Pavel Gellner

Průběh utkání:

O úvodní branku utkání se postaral v 7. minutě hostující Radovan Kubek. Reakce Jindřichova Hradce přišla velmi brzy. V 8. minutě utkání byl vyloučen hostující Tomáš Kubek a tuto výhodu dokázal Jindřichův Hradec využít. Na konci přesilovkové kombinace byl Vojta Koutný. Do vedení dostal náš tým Filip Šimek, který se prosadil přesně v čase 12:00. O minutu později bylo v místní sportovní hale ještě veseleji. Střelecky se prosadil Jan Cihlář. Gólově první třetinu uzavřel Jakub Tejnor, který vstřelil čtvrtou branku našeho týmu.

Druhá perioda nabídla celkem dva přesné zásahy. Nejprve ve 26. minutě vstřelil svůj druhý gól v utkání Kuba Tejnor a dvě minuty před koncem druhé třetiny rozvlnil síť za hostujícím brankářem Filip Kopřiva.

Ve třetí třetině přidal nejprve sedmou branku našeho týmu Vojta Koutný. Deset minut před koncem zápasu přišla korekce ze strany Dačic. Po tečované střele překonal dobře chytajícího Rytíře Pavel Gellner. Na závěr utkání ještě využil Daniel Danyi prázdné branky soupeře a pečetil na konečných 8:2.

Komentář trenéra Florbal JH: Dnes výborný týmový výkon, konečně se nám dařilo plnit pokyny a být produktivní. Škoda spálených šancí při hře hostů bez golmana. Děkuji soupeři za utkání.

Komentář trenéra TJ Centropen Dačice: Do zápasu nastoupil pouze Hradec a my jsme zůstali hlavou v šatnách. Děkuji soupeři za zápas.