122_20240326_133309.jpg

Jak se daří jednotlivým kategoriím?

Sezóna se blíží do svého závěru a několik našich kategorií bojuje o cenné kovy. Přečtěte si jak si před závěrem sezóny stojí jednotlivé kategorie.

ŽENY

Ženy mají před sebou poslední čtyři zápasy, které budou velmi důležité. Náš tým aktuálně drží v tabulce druhé místo se ztrátou jednoho bodu na první FA Č. Budějovice a náskokem tří bodů na třetí Soběslav. S oběma soupeři se naše ženy ještě utkají. První místo má tedy tým Tomáše Jandy na svých hokejkách. Poslední zápasy sezóny se budou hrát 20.4. v Táboře.

Komentář trenéra k závěru sezóny: Tým žen čeká v posledních 4 zápasech vrchol sezóny, nejhůře 3. místo máme jisté a budeme hrát o 1. flek, ale máme 1 zápas se 3. Soběslaví a 2 zápasy proti 1. FA ČB, takže je to vše v našich rukách a nebude to lehké. Bohužel docházka na tréninky je aktuálně nejslabší za celou sezónu, takže se nedá říct, že bychom se na vrchol sezóny připravovali, tak uvidíme, jak závěrečné boje sezóny dopadnou?

JUNIOŘI

Junioři mají za sebou šňůru pěti vítězných zápasů v řadě, díky čemuž se dostali na druhé místo v tabulce. Aktuálně ztrácí naši junioři pět bodů na první místo a mají náskok osmi bodů na třetí Tábor, který má ještě dva zápasy k dobru. Poslední dva zápasy letošní sezóny mají junioři na programu 6.4. v Táboře. 

Komentář trenéra k závěru sezóny: Čekají nás poslední dva zápasy, v kterých budeme chtít navázat na poslední povedené výsledky a upevnit si druhé místo v tabulce.

DOROSTENCI

Svěřenci Jana Cihláře letos s nejvyšší pravděpodobností zakončí sezónu na druhém místě. Před posledními třemi zápasy ztrácí dorostenci na první místo deset bodů. což již dohnat nemohou a zároveň mají náskok pěti bodů a jednoho utkání na třetí místo. Poslední zápasy sehrají dorostenci 13.4. v Kaplici, kde jim k jistotě druhé místa stačí získat dva body. 

Komentář trenéra k závěru sezóny: Bohužel bodově už nemůžeme bojovat o první místo, přesto bychom rádi za touto sezónou udělali vítěznou tečku. V sezóně jsme dosud ztratili jen tři zápasy, které nás v konečném výsledku samozřejmě mrzí, ale zase nám nastavili zrcadlo, že stále máme co zlepšovat.

STARŠÍ ŽÁCI

Posledním týmem, kde se vede dlouhodobá tabulka jsou starší žáci, kteří zakončili základní část na čtvrtém místě a nyní je čeká nadstavbová část soutěže. Postupně se starší žáci utkají ještě se Strakonicemi, Pískem, Táborem a Štíry. První kolo nadstavby je na programu o víkendu 6.-7. dubna.

Komentář trenéra k závěru sezóny: Základní část byla jako na houpačce. Začátek sezóny byl z našeho pohledu dobrý, poté přišel okolo Vánoc výkonnostní propad, kde se nám herně dařilo pouze na Gothia cupu. S koncem základní části přišlo opět zlepšení. Nyní nás čeká nadstavba, ve které budeme chtít určitě předvést to nejlepší co umíme a uvidíme na co to bude stačit.