129_20240418_142931.jpg

Lucie Kaiseršotová před posledním turnajem

Ženám stačí v sobotu získat jeden bod k potvrzení druhého místo v letošní sezóně. Jak celou sezónu vidí kapitánka Lucie Kaiseršotová si můžete přečíst v rozhovoru.

1) Jak se těšíš na závěr sezóny?

Na závěr sezóny se těším moc, jsme natěšený, že po dlouhé době získáme pro náš klub pohár a budeme na bedně.

2) Stačí Vám bod k potvrzení druhého místa. Věříš, že ho získáte?

Nic jiného nás ani nenapadá, jedeme si pro druhé místo. Hrajeme s Fakultou, která už ligu vyhrála a letos se nám nepodařilo ji porazit, tak o motivaci není nouze. A druhý zápas hrajeme s Táborem, tak tam to bude hlavně o nás a jak k tomu přistoupíme, ale věřím, ze si to nenecháme utéct a vyhrajeme.

3) V kanadské bodování ligy si druhá se ztrátou devíti bodů. Je podle tebe reálné tuto soutěž ještě vyhrát?

Popravdě, je pro mě důležitější týmový výkon a s tím tam jedu a to jestli vyhraji kanadské bodování ligy nebo ne je pro mě až vedlejší. Když holkám pomůžu brankami a asistencemi, a bude to více jak 9 bodů, tak to bude jen třešničkou na dortu, že by jsem obhájila z minulého roku první místo. Ale jak říkám, není to pro mě to hlavní, pro co tam jedeme.

4) Jak celkově hodnotíš letošní sezónu z týmového pohledu?

Celkově sezónu bych zhodnotila až po posledním turnaji, ale vzhledem k tomu, kde jsme v tabulce, tak sezónu hodnotím samozřejmě kladně.

5) A z toho osobního?

A co se týká mě osobně, jsem ráda, že mi vydrželo zdraví a občas se dokážu ještě trefit do brány nebo vymyslet nějakou nahrávku a holkám tím pomoci.