64_20231127_100848.jpg

Prohra na Panthers

Přetahovanou na Panthers rozhodl až závěr třetí třetiny, ve kterém soupeř odskočil na rozdíl tří gólů.

Panthers Praha Boys U23 vs Florbal JH - 8:6

Střely: 28:33

Počet diváků: 32

Nejlepší hráč Florbal J. Hradec: Jakub Rytíř

Góly: 9. Jan Kšír, 19. Tomáš Jančík, 26. Jan Tvrdek, 35. Michael Kočandrle, 39. Tomáš Jančík, 45. David Chochlovský, 59. Michael Kočandrle, 60. Jakub Petr - 15. Jan Cihlář, 15. Vojtěch Koutný, 34. Kryštof Ille, 40. Filip Šimek, 46. Jan Cihlář, 60. Jan Šimic

Průběh utkání:

Na první gól čekali diváci v místní hale do 9. minuty úvodní třetiny. Střela domácího Tomáše Jančíka se odrazila od nohy Víta Hovorky a skončila za zády gólmana Rytíře. Vyrovnání zařídil v 15. minutě svým prvním gólem v utkání Jan Cihlář. Po půl minutě hry navíc přesně zamířil Vojta Koutný a poslal Jindřichův Hradec do vedení. Panthers chtěli skóre vyrovnat ještě do konce první třetiny, což se jim nakonec podařilo. Běžela 19. minuta a Tomáš Jančík vstřelil svůj druhý gól. Po první třetině tak bylo skóre vyrovnané.

Ve druhé třetině se jako první prosadili opět hráči Panthers. Třetí gól domácích vsítil Jan Tvrdek. Následně dostal Jindřichův Hradec možnost přesilové hry, kterou svou prací na brankovišti využil Kryštof Ille. Vyrovnaný stav nevydržel ani minutu. Pantery poslal opět do vedení Michael Kočandrle. Běžela 39. minuta a svůj třetí gól v utkání vstřelil Tomáš Jančík, který poslal Panthers do dvougólového vedení. Tento stav razantně odmítl Filip Šimek, který těsně před koncem druhé třetiny snížil zpět na rozdíl jediného gólu. 

Třetí třetinu otevřeli gólově opět hráči Panthers. Šestou branku soupeře vstřelil David Chochlovský. Snížení zařadil svou druhou brankou v utkání Jan Cihlář. Dlouho to vypadalo na napínavý závěr. Ten ovšem odmítl domácí Michael Kočandrle, který minutu před koncem vstřelil sedmou branku domácích. Veškeré snažení Jindřichova Hradce utnul osmou přesnou trefou Jakub Petr. Patnáct vteřin před koncem utkání již jen kosmeticky upravil stav utkání Jan Šimic. 

Komentář trenéra Florbal JH: Individuální chyby a neproměněné šance. Klasika, která se opakuje každý zápas. Gratuluji soupeři.

Komentář trenéra Panthers Praha: Fyzicky těžký soupeř, se kterým jsme si dokázali poradit.