Partneři klubu

Linberg Beton

NAŠÍ ZÁKLADNÍ PRIORITOU JE VÝROBA A PRODEJ STAVEBNÍHO MATERIÁLU. PŘEDEVŠÍM SE JEDNÁ O JIŽ LETY OVĚŘENÝ ZDÍCÍ SYSTÉM Z BETONOVÝCH SKOŘEPINOVÝCH TVÁRNIC. K TOMU NAVAZUJE STROPNÍ SYSTÉM, KDE JIŽ NENÍ NUTNÉ POUŽÍVAT NA POKLÁDKU NOSNÍKŮ TĚŽKOU MECHANIZACI.

10_20230313_230839.png
Navštívit web partnera


Mimo to nabízíme i například svahové tvárnice, nebo komínová dvířka a jako již dříve prodáváme betonové dlažby a ploty a vše co ke stavbě potřebujete. Nezapomněli jsme ani na prvky drenážní a kanalizační jako tenkostěnné skruže. Dále vyrábíme také betonové směsi a zajišťujeme jejich dopravu.

V Jarošově nad Nežářkou vyrábíme betonové skořepinové tvárnice a to i šalovací, betonové cihly, stropní nosníky i vložky, betonové tenkostěnné skruže s vyrovnávacími prstenci a zákrytovými deskami a trouby. Mezi naši nabídku patří i betonová dlažba a ploty v mnoha variantách včetně okrasných. Nezapomínáme ani na komínová dvířka, sklobetonové panely, PZD desky a žlabovky.

Výroba betonu a jeho rozvoz pomocí domíchávače patří rovněž mezi naše služby. Dále je zde také možnost zapůjčení betonářského zvonu.

Zpět na partnery